Повітряно бульбашкові панелі ціна — чудовий елемент для будь-якого приміщення

послуга «виїзд на місце для замірів та консультація» оплачується додатково. При замовленні акваізделія дана вартість вираховується з ціни виробу.

У разі, якщо Вас цікавлять наші вироби — зателефонуйте нам по телефону, який є або пишіть лист на вказаний e-mail і ми відгукнемося протягом 24 годин.

Повітряно бульбашкові панелі ціна — чудовий елемент для будь-якого приміщення

Згадайте, як в дитинстві Ви заворожено стежили за акваріумними бульбашками, та й взагалі у всякому водоймі? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Бульбашкова панель — це одне з найкращих інтер’єрних варіантів з метою народити або вивести Ваш будинок, офіс підприємства або ресторан на надновий якісний рівень, підкреслити Вашу неординарність і привнести стихію води в Ваше життя.

Окремо необхідно відзначити той момент, що наша сучасна спеціалізована компанія пропонує можливість підбору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. У той же час реалізація бульбашкових панелей на замовлення ні за вартістю, так і умов доставки практично не відрізняється від покупки готових панелей.

На веб-сайті Ви знайдете фотографії та відео акваізделія, які успішно були виконані і непогано функціонують до теперішнього часу в різних установах, в тому числі:

  • ресторани
  • торгово-розважальні центри
  • приватні будинки та квартири

Повітряно бульбашкові панелі ціна, гарантія 5 років від українського виробника

Наші бульбашкові панелі з дзеркалом — продукція українського виробника, а не перекуплений товар. Ми виробляємо технічно точну конструкцію всіх виробів, таким чином досягаючи довговічною діяльності на багато років.

Ми застосовуємо матеріали і деталі найкращих виробників і досягаємо високої якості представлених виробів.

Об’єктом виробничої гарантії в 5 років є — споживче якість виробництва, збірки і установки вироби, а також якість матеріалів використаних при виготовленні.

Повітряно бульбашкова панель

Повітряно бульбашкові панелі ціна принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей та колон — процес важкий, але разом з тим вимагає спеціальної підготовки і здібностей, якими обдаровані експерти нашої компанії. бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири — це панелі з органічного скла або акрилу, змонтовані на підставі і заповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, які підсвічуються різними кольорами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і безумовно веселять людський погляд.

Термін виробництва акваізделія від 1 і до 4 тижнів.

Доставка по території України проводиться за допомогою Нова Пошта, "Гюнсел" і власними кур’єрами.

Повітряно бульбашкові панелі ціна в Україні — ціна на продукцію

Ми — компанія-виробник повітряно бульбашкових панелей і декоративних акваізделія номер 1 у всій Україні, що безумовно пов’язано з відмінною якістю продукції, що виробляється за невисокою ціною. Ви можете порівняти екземпляри від інших підприємств, і переконайтеся, що у нас — не тільки бюджетні, а й якісніше. При придбанні бульбашкового панелі Ви отримаєте:

бульбашкова панель
  1. Світлодіодне підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для заповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Повітряно бульбашкові панелі ціна, гідності виробів

Бульбашкові панелі займають гранично мало місця, мають невелику кількість рідини і безсумнівно є найбезпечнішим пристроєм для дітей, домашніх улюбленців і для дорослих людей. Воздущних бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою додадуть приємну обстановку релаксації в кімнаті.

Красиве акваізделіе може бути застосовано для розділення корисної площі, або просто для прикраси інтер’єру і нічного освітлення.

При необхідності ми виїжджаємо на місце монтажу, виробляємо потрібні кошторису, готуємо креслення і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий