Повітряно бульбашкові панелі — дивовижний елемент в інтер’єрі

подібна послуга «виїзд на об’єкт для виміру і консультування» варто окремо. При замовленні дана сума віднімається з ціни виробу.

Якщо Вас зацікавили наші пропозиції — зателефонуйте нам по телефону, який вказаний або напишіть листа на нашу електронну адресу і ми відгукнемося протягом 24 годин.

Повітряно бульбашкові панелі — дивовижний елемент в інтер’єрі

Пам’ятайте, як дитиною Ви заворожено спостерігали за акваріумними бульбашками, та й в цілому в усякому водоймі? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

бульбашкова панель

Водно бульбашкова панель — це одне з найкращих інтер’єрних рішень щоб прикрасити або просунути Вашу квартиру, офіс підприємства або ресторан на новий якісний рівень, підкреслити Вашу оригінальність і привнести водну стихію в Вашу повсякденне життя.

Окремо слід зауважити той факт, що наша сучасна спеціалізована компанія надає можливість вибору продукції відповідно до дизайнерськими інтер’єрними рішеннями. У той же час реалізація бульбашкових панелей і водоспадів ні за розцінками, так і за термінами поставки майже не відрізняється від покупки готових панелей.

На нашому вебсайті Ви можете знайти фотографії і відео акваізделія, які з успіхом були реалізовані і надійно функціонують донині в різних установах, в тому числі:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири

Повітряно бульбашкові панелі, гарантійний термін 5 років від виробника

Наші бульбашкові панелі з дзеркалом — вироби українського виробника, а не перекуплений товар. Ми виготовляємо технічно точну конструкцію всіх своїх виробів, таким чином досягаючи надійної роботи на багато років.

Ми використовуємо вихідні матеріали і комплектуючі найкращих виробників і добиваємося високої якості наших виробів.

Предметом гарантії в 5 років є — експлуатаційне якість виробництва, складання і монтажу виробу, а також високу якість матеріалів застосованих при виробництві.

Повітряно бульбашкові панелі принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей та колон — процес нескладний, але все-таки вимагає спеціальної підготовки і здібностей, якими обдаровані майстри нашої компанії. Повітряно бульбашкові панелі і колони — це панелі з органічного скла або стільникового акрилу, змонтовані на підставі і заповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, підсвічені різноманітними квітами з використанням світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і неодмінно веселять людський погляд.

бульбашкові панелі

Тривалість виготовлення водних виробів починаючи від 1 і до 4 тижнів.

Транспортування по Україні здійснюється за допомогою служби Нова Пошта, Гюнсел і кур’єрами компанії.

Повітряно бульбашкові панелі купити в Україні — ціна на продукцію

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей на замовлення і кімнатних водоспадів номер 1 в Україні, що безсумнівно пов’язано з чудовою якістю продукції, що виготовляється за невисокою ціною. Ви можете порівняти пропозиції від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нас — не тільки бюджетні, а й якісніше. При покупці бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримуєте:

Повітряно бульбашкова панель
  1. Диодную підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для заповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Повітряно бульбашкові панелі, плюси виробів

Повітряно бульбашкові панелі і колони займають гранично мало місця, мають невелику кількість дистильованої води і безсумнівно є самим нешкідливим пристроєм для маленьких дітей, домашніх тварин і для дорослих людей. Воздущних бульбашки разом з правильною підсвічуванням надають приємну атмосферу релаксації в приміщенні.

Красиве акваізделіе може бути використано для розмежування простору, або просто як елемент інтер’єру і допоміжного освітлення.

При необхідності ми приїжджаємо на об’єкт установки, виконуємо необхідні кошторису, готуємо креслення і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий