Скільки коштує бульбашкова панель — неперевершений прийом в інтер’єрі

Скільки коштує бульбашкова панель — неперевершений прийом в інтер’єрі

Пам’ятайте, як дитиною Ви зачаровано спостерігали за акваріумними бульбашками, рівно як і взагалі у всякому резервуарі з водою? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Бульбашкова панель — це одне з кращих інтер’єрних варіантів для того, щоб прикрасити або просунути Ваш власний будинок, офіс або ресторан на новий якісний рівень, підкреслити Вашу індивідуальність і розмістити стихію води в Ваше життя.

Особливо варто відзначити той факт, що наша виробнича компанія надає можливість вибору аквапродукціі згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. При цьому реалізація повітряно бульбашкових панелей ні за розцінками, так і за термінами поставки майже не відрізняється від покупки панелей.

На сайті Ви можете знайти фото і відео наших виробів, які з успіхом були реалізовані і непогано функціонують до теперішнього часу в різних установах, в тому числі:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні центри
  • приватні будинки та квартири

Скільки коштує бульбашкова панель, гарантійний термін на 5 років від виробника

Наші повітряно бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми робимо технічно правильну конструкцію всіх своїх виробів, тим самим досягаючи надійної діяльності на багато років.

Ми застосовуємо матеріали і комплектуючі кращих виробників і добиваємося кращої якості наших конструкцій.

Предметом виробничої гарантії в 5 років є — якість виготовлення, складання і установки вироби, а також якість матеріалів використаних при виробництві.

Бульбашкові панелі відгуки

Скільки коштує бульбашкова панель принцип роботи

Виготовлення вихрових бульбашкових панелей — процес важкий, але все-таки вимагає спеціалізованої підготовки і здібностей, якими обдаровані фахівці нашої компанії. Вихрові бульбашкові панелі — це спеціальні панелі з розжареного скла або акрилу, встановлені на підставі і заповнені очищеною водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, підсвічені різними кольорами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неминуче пестять людський погляд.

Тривалість виготовлення водних виробів починаючи від 1 і до 5 тижнів.

Доставка по всій Україні здійснюється за допомогою "Нова Пошта", Гюнсел і власними кур’єрами.

Скільки коштує бульбашкова панель в Україні — розцінка на продукцію

Ми — компанія-виробник водно бульбашкових панелей і декоративних акваізделія №1 у всій Україні, що безумовно пов’язано з чудовою якістю продукції, що виробляється за прийнятною ціною. Ви можете звірити екземпляри від інших компаній, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки бюджетні, а й надійніше. При придбанні бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримаєте:

бульбашкова панель
  1. Диодную підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для наповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Скільки коштує бульбашкова панель, гідності виробів

Водно бульбашкова панель займають вкрай мало місця, містять в собі незначна кількість дистильованої води і вважаються найшкідливішим пристроєм для дітей, домашніх улюбленців і для дорослих. Бульбашки разом з правильною підсвічуванням надають надзвичайну обстановку релаксації в приміщенні.

Мальовниче акваізделіе може бути застосовано для розмежування корисної площі, або просто як елемент інтер’єру і нічного світла.

При необхідності ми виїжджаємо на об’єкт монтажу, здійснюємо потрібні кошторису, готуємо креслярські плани і т.п.
подібна послуга «виїзд майстра на об’єкт для виміру і консультація» оплачується окремо. При замовленні ця вартість вираховується з ціни виробу.

Якщо Вас цікавлять наші вироби — телефонуйте нам по телефону, який є або напишіть листа на вказаний e-mail і ми відповімо в протягом 24 годин.

Оцените статью
Добавить комментарий