Вартість бульбашкових панелей — дивовижний прийом в інтер’єрі

подібна послуга «виїзд на об’єкт для виміру і консультацій» варто окремо. При замовленні панелі дана вартість вираховується з вартості аква-конструкції.

Якщо Вас зацікавили наші водні конструкції — телефонуйте нам по телефону, який вказаний або напишіть листа на наш e-mail і ми відгукнемося протягом доби.

бульбашкові панелі

Вартість бульбашкових панелей — дивовижний прийом в інтер’єрі

Пам’ятайте, як дитиною Ви заворожено спостерігали за бульбашками в акваріумі, так і в цілому в усякому резервуарі з водою? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Бульбашкові панелі на замовлення — це одне з кращих інтер’єрних ідей щоб народити або вивести Ваш будинок, офіс підприємства або ресторан на надновий високоякісний рівень, підкреслити Вашу неординарність і вселити стихію води в Вашу повсякденне життя.

Особливо слід позначити той факт, що наша компанія дає можливість вибору аквапродукціі згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. При всьому при цьому реалізація бульбашкових панелей з дзеркалом ні за розцінками, так і за термінами поставки майже не відрізняється від покупки панелей.

На веб-сайті Ви можете подивитися фото і відео акваізделія, які успішно були реалізовані і відмінно функціонують донині в різноманітних установах, наприклад:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні комплекси
  • будинки і квартири

Вартість бульбашкових панелей, гарантійний термін 5 років від компанії-виробника

Наші бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми виробляємо технічно точну конструкцію всіх виробів, тим самим досягаючи надійної роботи на роки вперед.

бульбашкова панель

Ми застосовуємо матеріали і комплектуючі найкращих виробників і досягаємо найвищої якості представлених конструкцій.

Предметом п’ятирічної виробничої гарантії є — експлуатаційне якість виробництва, збірки і установки вироби, а також високу якість матеріалів використаних при виготовленні.

Вартість бульбашкових панелей принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей — процес важкий, але незважаючи на те що вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими обдаровані майстри нашої виробничої компанії. бульбашкові панелі на замовлення — це спеціальні панелі з органічного скла або стільникового акрилу, змонтовані на підставі і наповнені очищеною водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, підсвічені м’якими квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неминуче радують людський погляд.

Термін виробництва водних виробів починаючи від 1 і до 5 тижнів.

Доставка по Україні відбувається за допомогою Нова Пошта, Гюнсел і власними кур’єрами.

бульбашкова панель

Вартість бульбашкових панелей купити в Україні — ціна на вироби

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей на замовлення і декоративних водоспадів номер 1 в Україні, що безумовно пов’язано з відмінною якістю продукції, що виробляється за толерантною ціною. Ви можете порівняти пропозиції від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нас — не тільки економічніше, але і якісніше. При замовленні бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримаєте:

  1. Світлодіодне підсвічування з регулюванням;
  2. Рідина для заповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Вартість бульбашкових панелей, плюси виробів

Бульбашкові панелі займають вкрай мало місця, містять незначна кількість води і є самим нешкідливим пристроєм для наших дітей, тварин і для дорослих. Бульбашки разом з різнокольоровою підсвіткою надають приємну обстановку релаксації в приміщенні.

Красиве акваізделіе може бути застосовано для поділу простору, або просто для прикраси інтер’єру і додаткового освітлення.

При необхідності ми приїжджаємо на об’єкт установки, виконуємо необхідні кошторису, готуємо креслення і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий