Виробництво бульбашкових панелей — неперевершений елемент для будь-якого приміщення

послуга «виїзд на місце для заміру і консультацій» варто окремо. При замовленні панелі ця величина віднімається з ціни аква-конструкції.

У разі, якщо Вас зацікавили наші пропозиції — телефонуйте нам за телефоном, вказаним або пишіть лист на нашу електронну адресу і ми відгукнемося протягом 24 годин.

Виробництво бульбашкових панелей — неперевершений елемент для будь-якого приміщення

Згадайте, як дитиною Ви зачаровано спостерігали за бульбашками в акваріумі, рівно як і в цілому в усякому резервуарі з водою? Десь глибоко в душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

бульбашкова панель

Бульбашкова панель з дзеркалом — це одне з пречудових інтер’єрних рішень для того, щоб прикрасити або вивести Ваш будинок, офіс або ресторан на новий високоякісний рівень, підкреслити Вашу оригінальність і розмістити водну стихію в Вашу повсякденне життя.

Особливо варто відзначити той момент, що наша сучасна спеціалізована компанія готова надати можливість вибору продукції згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. У той же час продаж вихрових бульбашкових панелей ні за цінами, та й умовами поставки практично не відрізняється від покупки готових панелей.

На сайті Ви можете знайти фотографії і відео наших виробів, які з успіхом були реалізовані і надійно функціонують донині в різних установах, таких як:

  • ресторани
  • торгово-розважальні центри
  • приватні будинки та квартири

Виробництво бульбашкових панелей, гарантія на 5 років від українського виробника

Наші бульбашкові панелі і водоспади — вироби українського виробника, а не перекуплений товар. Ми виготовляємо технічно правильну конструкцію всіх своїх виробів, таким чином досягаючи довговічною роботи на роки вперед.

Повітряно бульбашкова панель

Ми застосовуємо вихідні матеріали і деталі найкращих виробників і досягаємо високої якості наших конструкцій.

Об’єктом виробничої гарантії в 5 років є — якість виготовлення, складання і установки вироби, а також якісність матеріалів застосованих при виготовленні.

Виробництво бульбашкових панелей принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей з дзеркалом — процес нескладний, але все-таки вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими обдаровані професіонали нашої виробничої компанії. Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири — це панелі з оргскла або акрилу, встановлені на підставі і заповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, підсвічені різними кольорами з використанням світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неодмінно пестять людський погляд.

бульбашкова панель

Термін виготовлення акваізделія від 1 і до 4 тижнів.

Доставка по Україні відбувається за допомогою служби Нова Пошта, Гюнсел і кур’єрами компанії.

Виробництво бульбашкових панелей купити в Україні — ціна на продукцію

Ми — виробнича компанія водно бульбашкових панелей та інтер’єрних водоспадів номер 1 в Україні, що безсумнівно пов’язано з відмінною якістю продукції, що виготовляється за прийнятною ціною. Ви можете порівняти пропозиції від інших підприємств, і переконайтеся, що у нашої компанії — не тільки вигідніше, але і надійніше. При покупці бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримаєте:

  1. Світлодіодне підсвічування з пультом управління;
  2. Рідина для наповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і безпосередньо панель.

Виробництво бульбашкових панелей, переваги виробів

Повітряно бульбашкова панель займають вкрай мало площі, містять незначну кількість води і вважаються самим нешкідливим пристроєм для дітей, домашніх тварин і для дорослих. Бульбашки разом з правильною підсвічуванням надають надзвичайну атмосферу релаксації в кімнаті.

Декоративне акваізделіе може бути застосовано для поділу корисної площі, або просто для прикраси інтер’єру і додаткового світла.

При необхідності ми виїжджаємо на об’єкт монтажу, виробляємо потрібні кошторису, готуємо креслення і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий