Водно бульбашкова панель — чудовий прийом інтер’єру

подібна послуга «виїзд майстра на місце для заміру і консультацій» варто окремо. При замовленні вироби ця величина віднімається з ціни аква-конструкції.

Якщо Вас цікавлять наші вироби — зателефонуйте нам по телефону, зазначеному або пишіть лист на вказану електронну адресу і ми відповімо в протягом доби.

Водно бульбашкова панель — чудовий прийом інтер’єру

Згадайте, як дитиною Ви заворожено спостерігали за акваріумними бульбашками, рівно як і за великим рахунком у всякому резервуарі з водою? Десь в надрах душі у кожного з нас як і раніше живе той маленький захоплюється дитина.

Бульбашкова панель з дзеркалом — це одне з найкращих інтер’єрних ідей з метою прикрасити або вивести Ваш власний будинок, офіс або ресторан на новий високоякісний рівень, підкреслити Вашу оригінальність і привнести водну стихію в Ваше життя.

Окремо слід зауважити той факт, що наша сучасна виробнича компанія дає можливість вибору продукції відповідно до дизайнерськими задумами. У той же час продаж бульбашкових панелей ні за вартістю, так і умов поставки майже не відрізняється від покупки панелей.

На нашому вебсайті Ви можете знайти фото і відео наших панелей, які успішно були реалізовані і надійно функціонують до теперішнього часу в різних установах, таких як:

  • ресторани
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири
Бульбашкові панелі відгуки

Водно бульбашкова панель, гарантія на 5 років від виробника

Наші повітряно бульбашкові панелі — продукція українського виробника, а не перекуплений товар. Ми виготовляємо технічно точну конструкцію всіх виробів, таким чином домагаючись довговічною діяльності на багато років.

Ми застосовуємо матеріали і комплектуючі кращих виробників і досягаємо найвищої якості представлених виробів.

Об’єктом п’ятирічної виробничої гарантії є — експлуатаційне якість виробництва, складання і монтажу виробу, а також високу якість матеріалів використаних при виробництві.

Водно бульбашкова панель принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей на замовлення — процес важкий, але разом з тим вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими наділені фахівці нашої компанії. Бульбашкові панелі в інтер’єрі квартири — це панелі з оргскла або акрилу, змонтовані на підставі і заповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, які підсвічуються різними кольорами за допомогою світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і безумовно веселять людський погляд.

Бульбашкова панель з дзеркалом

Тривалість виготовлення акваізделія від 1 до 5 тижнів.

Доставка по території України відбувається за допомогою "Нова Пошта", Гюнсел і власними кур’єрами.

Водно бульбашкова панель в Україні — розцінка на продукцію

Ми — компанія-виробник бульбашкових панелей з дзеркалом і кімнатних акваізделія номер 1 в Україні, що безсумнівно пов’язано з чудовою якістю продукції, що виготовляється за прийнятною ціною. Ви можете звірити пропозиції від інших підприємств, і переконаєтеся, що у нашої компанії — не тільки вигідніше, але і якісніше. При замовленні бульбашкового панелі Ви отримаєте:

  1. Диодную підсвічування з пультом управління;
  2. Розчин для наповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Водно бульбашкова панель, гідності виробів

Бульбашкові панелі з дзеркалом займають гранично мало місця, мають невелику кількість рідини і вважаються самим нешкідливим пристроєм для наших дітей, домашніх тварин і для дорослих людей. Бульбашки разом з правильною підсвічуванням надають надзвичайну обстановку релаксації в кімнаті.

Повітряно бульбашкові панелі

Мальовниче акваізделіе може бути застосовано для розділення простору, або просто в якості предмета інтер’єру і нічного освітлення.

Якщо необхідно ми приїжджаємо на місце установки, здійснюємо необхідні виміри, готуємо креслярські плани і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий