Водно бульбашкова панель ціна — неперевершений прийом в інтер’єрі

Водно бульбашкова панель ціна — неперевершений прийом в інтер’єрі

Згадайте, як в дитинстві Ви заворожено спостерігали за бульбашками в акваріумі, рівно як і взагалі у всякому резервуарі з водою? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Повітряно бульбашкова панель — це одне з пречудових інтер’єрних варіантів з метою прикрасити або вивести Ваш власний будинок, офіс підприємства або ресторан на надновий високоякісний рівень, підкреслити Вашу оригінальність і помістити стихію води в Ваше життя.

Особливо слід відзначити той момент, що наша компанія надає можливість вибору продукції згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. При цьому продаж вихрових бульбашкових панелей ні за вартістю, так і умов поставки практично не відрізняється від покупки панелей.

На нашому сайті Ви знайдете фото і відео наших панелей, які з успіхом були виконані і непогано функціонують донині в різних установах, в тому числі:

  • ресторани
  • торгово-розважальні центри
  • приватні будинки та квартири
бульбашкові панелі

Водно бульбашкова панель ціна, гарантія на 5 років від компанії-виробника

Наші повітряно бульбашкові панелі і колони — продукція українського виробника, а не перекуплений товар. Ми виготовляємо технічно точну конструкцію всіх виробів, тим самим досягаючи довговічною діяльності на роки вперед.

Ми застосовуємо вихідні матеріали і комплектуючі кращих виробників і досягаємо найвищої якості наших конструкцій.

Предметом п’ятирічної виробничої гарантії є — експлуатаційне якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також високу якість матеріалів використаних при виготовленні.

Водно бульбашкова панель ціна принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей на замовлення — процес важкий, але разом з тим вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими обдаровані фахівці нашої компанії. Водно бульбашкові панелі — це спеціальні панелі з оргскла або акрилу, встановлені на підставі і наповнені технічною водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різноманітними квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, піднімаються вгору і неминуче веселять людський погляд.

Тривалість виробництва акваізделія починаючи від 1 до 4 тижнів.

Доставка по всій Україні здійснюється за допомогою "Нова Пошта", Гюнсел і власними кур’єрами.

Водно бульбашкова панель ціна купити в Україні — ціна на продукцію

Ми — компанія-виробник водно бульбашкових панелей та інтер’єрних акваізделія №1 в Україні, що пов’язано з відмінною якістю продукції, що випускається за невисокою ціною. Ви можете звірити пропозиції від інших компаній, і переконайтеся, що у нас — не тільки дешевше, але і надійніше. При покупці бульбашкового панелі з дзеркалом Ви отримуєте:

бульбашкові панелі
  1. Світлодіодне підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для наповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Водно бульбашкова панель ціна, переваги виробів

Бульбашкові панелі займають вкрай мало місця, мають незначну кількість рідини і є самим безпечним виробом для наших дітей, домашніх тварин і для дорослих людей. Бульбашки повітря разом з різнокольоровою підсвіткою надають надзвичайну атмосферу релаксації в приміщенні.

Декоративне акваізделіе може бути застосовано для розділення корисної площі, або просто в якості предмета інтер’єру і нічного світла.

Якщо необхідно ми приїжджаємо на місце установки, виконуємо необхідні виміри, готуємо креслярські плани і т.п.
подібна послуга «виїзд майстра на об’єкт для виміру і консультування» варто додатково. При замовленні акваізделія дана величина вираховується з ціни виробу.

У разі, якщо Вас зацікавили наші водні конструкції — зателефонуйте нам по телефону, який вказаний або пишіть лист на вказану електронну адресу і ми відповімо в протягом доби.

Оцените статью
Добавить комментарий