Водно бульбашкова панель купити — прекрасний прийом в інтер’єрі

послуга «виїзд на об’єкт для виміру і консультацій» оплачується додатково. При замовленні акваізделія ця величина вираховується з ціни виробу.

Якщо Вас цікавлять наші водні конструкції — дзвоніть нам за телефоном, вказаним або напишіть листа на наш e-mail і ми відгукнемося протягом доби.

Водно бульбашкова панель купити — прекрасний прийом в інтер’єрі

Згадайте, як дитиною Ви заворожено стежили за акваріумними бульбашками, та й за великим рахунком в будь-якому водоймі? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

повітряно бульбашкові панелі і колони — це одне з пречудових інтер’єрних рішень з метою народити або просунути Ваш будинок, офіс або ресторан на новий високоякісний рівень, підкреслити Вашу неординарність і вселити стихію води в Вашу повсякденне життя.

Особливо слід відзначити той момент, що наша сучасна компанія дає можливість підбору аквапродукціі згідно дизайнерським інтер’єрних рішень. При всьому при цьому продаж бульбашкових панелей ні за цінами, так і за термінами доставки майже не відрізняється від покупки панелей.

На сайті Ви можете знайти фото і відео акваізделія, які успішно були виконані і відмінно функціонують досі в різноманітних установах, в тому числі:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні комплекси
  • приватні будинки та квартири
Бульбашкові панелі відгуки

Водно бульбашкова панель купити, гарантійний термін на 5 років від компанії-виробника

Наші бульбашкові панелі на замовлення — вироби українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми споруджуємо технічно правильну конструкцію всіх виробів, таким чином досягаючи надійної роботи на багато років.

Ми застосовуємо вихідні матеріали і комплектуючі найкращих виробників і добиваємося кращої якості наших виробів.

Предметом гарантії в 5 років є — експлуатаційне якість виробництва, складання і монтажу виробу, а також якість матеріалів використаних при виготовленні.

Повітряно бульбашкові панелі

Водно бульбашкова панель купити принцип роботи

Виготовлення бульбашкових панелей з дзеркалом — процес нескладний, але все-таки вимагає спеціальної підготовки і навичок, якими наділені експерти нашої виробничої компанії. Бульбашкові панелі — це панелі з органічного скла або стільникового акрилу, встановлені на підставі і заповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки повітря, підсвічені різними кольорами за допомогою світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і неодмінно радують людський погляд.

Термін виготовлення водних виробів починаючи від 1 до 4 тижнів.

Доставка по Україні відбувається за допомогою Нова Пошта, "Гюнсел" і власними кур’єрами.

Водно бульбашкова панель купити купити в Києві або по всій Україні — розцінка на продукцію

Ми — виробнича компанія вихрових бульбашкових панелей та кімнатних акваізделія номер 1 у всій Україні, що безсумнівно пов’язано з чудовою якістю продукції, що випускається за оптимальною ціною. Ви можете звірити вироби від інших компаній, і переконаєтеся, що у нас — не тільки вигідніше, але і якісніше. При покупці бульбашкового панелі Ви отримуєте:

  1. Світлодіодне підсвічування з регулюванням;
  2. Розчин для наповнення;
  3. Беззвучно компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Водно бульбашкова панель купити, гідності виробів

Бульбашкові панелі і водоспади займають гранично мало площі, містять в собі невелику кількість рідини і вважаються найшкідливішим пристроєм для дітей, домашніх тварин і для дорослих людей. Бульбашки повітря разом з правильною підсвічуванням надають надзвичайну обстановку релаксації в кімнаті.

Мальовниче акваізделіе може бути застосовано для розмежування простору, або просто для прикраси інтер’єру і нічного освітлення.

При необхідності ми приїжджаємо на місце монтажу, виконуємо потрібні кошторису, готуємо креслярські плани і т.п.

Оцените статью
Добавить комментарий