Водно бульбашкові панелі купити — прекрасний прийом для будь-якого приміщення

Водно бульбашкові панелі купити — прекрасний прийом для будь-якого приміщення

Пам’ятайте, як в дитинстві Ви заворожено спостерігали за акваріумними бульбашками, та й взагалі в будь-якому резервуарі з водою? Десь в глибині душі у кожного з нас як і раніше живе той малий захоплюється дитина.

Повітряно бульбашкова панель — це одне з кращих інтер’єрних варіантів з метою народити або просунути Ваш будинок, офіс підприємства або ресторан на надновий якісний рівень, підкреслити Вашу індивідуальність і розмістити стихію води в Вашу повсякденне життя.

Особливо слід відзначити той факт, що наша сучасна виробнича компанія готова надати можливість підбору аквапродукціі відповідно до дизайнерськими задумами. При цьому реалізація бульбашкових панелей ні за цінами, та й умов доставки майже не відрізняється від покупки панелей.

На веб-сайті Ви можете подивитися фото і відео наших виробів, які успішно були реалізовані і відмінно функціонують до теперішнього часу в різних установах, наприклад:

  • ресторани і бари
  • торгово-розважальні центри
  • приватні будинки та квартири

Водно бульбашкові панелі купити, гарантія 5 років від компанії-виробника

Наші повітряно бульбашкові панелі — вироби українського виробника, а не перекуплений продукт. Ми виготовляємо технічно точну конструкцію всіх виробів, таким чином досягаючи надійної діяльності на багато років.

бульбашкові панелі

Ми застосовуємо матеріали і комплектуючі кращих виробників і добиваємося високої якості наших виробів.

Предметом виробничої гарантії в 5 років є — експлуатаційне якість виготовлення, складання і монтажу виробу, а також якісність матеріалів застосованих при виробництві.

Водно бульбашкові панелі купити принцип роботи

Виготовлення повітряно бульбашкових панелей та колон — процес важкий, але разом з тим вимагає особливої ​​підготовки і умінь, якими наділені експерти нашої компанії. вихрові бульбашкові панелі — це панелі з оргскла або акрилу, встановлені на підставі і заповнені дистильованою водою або іншою рідиною. Бульбашки з повітрям, підсвічені різноманітними квітами за допомогою світлодіодного підсвічування, здіймаються вгору і неминуче веселять людський погляд.

Термін виготовлення водних виробів починаючи від 1 і до 5 тижнів.

Транспортування по Києву та іншим містам здійснюється за допомогою Нова Пошта, доставки Гюнсел і власними кур’єрами.

Водно бульбашкові панелі купити купити в Києві або по всій Україні — розцінка на вироби

Ми — компанія-виробник повітряно бульбашкових панелей та кімнатних акваізделія №1 у всій Україні, що пов’язано з відмінною якістю продукції, що виробляється за оптимальною ціною. Ви можете порівняти пропозиції від інших компаній, і переконаєтеся, що у нас — не тільки бюджетні, а й надійніше. При покупці бульбашкового панелі в інтер’єрі квартири Ви отримуєте:

Повітряно бульбашкова панель
  1. Диодную підсвічування з пультом управління;
  2. Розчин для наповнення;
  3. Безшумне компресорне обладнання;
  4. Підстава і саму панель.

Водно бульбашкові панелі купити, гідності виробів

Бульбашкові панелі з дзеркалом займають вкрай мало площі, мають невелику кількість рідини і є найшкідливішим виробом для маленьких дітей, тварин і для дорослих людей. Бульбашки повітря разом з правильною підсвічуванням додадуть приємну обстановку релаксації в приміщенні.

Мальовниче акваізделіе може бути застосовано для розділення простору, або просто для прикраси інтер’єру і нічного освітлення.

При необхідності ми виїжджаємо на місце установки, виконуємо необхідні заміри, готуємо креслення і т.п.
Така послуга як «виїзд на місце для замірів та консультація» варто додатково. При замовленні панелі дана вартість вираховується з ціни виробу.

Бульбашкова панель з дзеркалом

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції — телефонуйте нам за номером, який є або пишіть лист на вказану електронну адресу і ми відповімо в протягом доби.

Оцените статью
Добавить комментарий